Dalinkis Facebooke!

http://www.giveawayoftheday.com/ čia kasdien rasite po vieną, naują nemokamą programą, kuri įprastai yra mokama.

http://game.giveawayoftheday.com/ o čia panaši nuoroda, tik mokamiems žaidimams, į dieną galima parsisiųsti po vieną nemokamą žaidimą.

http://www.techsupportalert.com/   geriausios nemokamos programos! Yra išsamūs aprašymai ir reitingai. Galėsite patys spręsti ar šios freeware programėlės vertos dėmesio.

http://www.123-free-download.com/catlist.html nemokamos programeles

http://www.econsultant.com/i-want-freeware-utilities/index.html (daugiau nei 300) ir http://rlaksana.blogspot.com/ ir http://www.bestfreewaredownload.com/ ir http://www.freewarefiles.com/ ir http://filehippo.com/ ir http://www.snapfiles.com/freeware/ ir http://sourceforge.net/ ir http://www.winaddons.com/top-300-freeware-software/ o šie irgi panašūs į aukščiau minėtą nuorodą.

http://portableapps.com/ ir http://portableappz.blogspot.com/ ir http://www.pendriveapps.com/ portable programėlės.

http://www.osalt.com/ čia rasite nemokamas alternatyvias programas mokamoms programoms.

http://www.fileratings.com/ programų ir failų įvertinimai- kuris failas daugiausiai buvo parsiųstas iš šio saito, bei kuri programa ar failas yra geresnė (galima parsisiųsti).

http://en.flossmanuals.net/ idomus projektas, nemokamai manualai- nemokamoms programeles. Suzinosite kaip naudotis nemokamomis programelemis.

www.free-codecs.com puiki svetainė, jei norite parsisiųsti jums reikalingą audio ar video kodeką, ar jų pakuotes bei konverterį, ar kitą reikalingą programėlę.

http://portableapps.com/apps labai daug portable programų!!!

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Serveriai nemokamai (Friday, 09 September 2011 21:57)

    Nemokami serveriai ir svetaines: http://www.serversfee.com

  • #2

    Filmai online nemokamai (Sunday, 10 April 2016 19:48)

    Naujausi ir geriausi filmai online tik pas mus! TV laidos, serialai, animacija, filmai - nuo dokumentikos iki siaubo. Užeik ir žiurek be jokiu registracijų bei mokesčių