Dalinkis Facebooke!

http://www.sizlopedia.com/2007/05/27/top-20-temporary-and-disposable-email-services/ Ar buvo kada nors, kad reiktų kur nors internete užsiregistruoti, bet nenorite rašyti savo tikrojo e-pašto? Ši svetainė jums pateiks 20 adresų, kur per minutę galite susikurti laikiną, pora valandų galiojantį, e-pašto adresą.

http://www.fornow.eu/ susikurk laikina emaila ir apsaugok ji slaptazodziu

http://www.yopmail.com/en/ čia galite lengvai ir greitai susikurti laikiną emailo adresą, jei reikia kažkur užsiregistruoti.

http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html 10 minučių emailo adresas su dėžute. Įeikite į žemiau nurodytą nuorodą šiame saite ir jūs gausite automatišką pašto dėžutę, kuri galios 10 minučių. į ją galima gauti emailus, tačiau siųsti negalima. Tokia dėžutė pravers registruojantis įvairiuose websaituose ar forume, kai nenorite gauti emailų į savąją pašto dėžutę, bet reikia patvirtinti, kad emailas tikras (verification).

http://www.guerrillamail.com/ čia taip pat galite sukurti laikiną emailo adresą, kuris galios tik 15 minučių.

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Filmai online nemokamai (Sunday, 10 April 2016 19:47)

    Naujausi ir geriausi filmai online tik pas mus! TV laidos, serialai, animacija, filmai - nuo dokumentikos iki siaubo. Užeik ir žiurek be jokiu registracijų bei mokesčių

  • #2

    Alek (Saturday, 11 February 2017 20:32)

    atsisakyti prenumeratos stop win +37065016322