Dalinkis Facebooke!

http://www.sizlopedia.com/2007/05/27/top-20-temporary-and-disposable-email-services/ Ar buvo kada nors, kad reiktų kur nors internete užsiregistruoti, bet nenorite rašyti savo tikrojo e-pašto? Ši svetainė jums pateiks 20 adresų, kur per minutę galite susikurti laikiną, pora valandų galiojantį, e-pašto adresą.

http://www.fornow.eu/ susikurk laikina emaila ir apsaugok ji slaptazodziu

http://www.yopmail.com/en/ čia galite lengvai ir greitai susikurti laikiną emailo adresą, jei reikia kažkur užsiregistruoti.

http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html 10 minučių emailo adresas su dėžute. Įeikite į žemiau nurodytą nuorodą šiame saite ir jūs gausite automatišką pašto dėžutę, kuri galios 10 minučių. į ją galima gauti emailus, tačiau siųsti negalima. Tokia dėžutė pravers registruojantis įvairiuose websaituose ar forume, kai nenorite gauti emailų į savąją pašto dėžutę, bet reikia patvirtinti, kad emailas tikras (verification).

http://www.guerrillamail.com/ čia taip pat galite sukurti laikiną emailo adresą, kuris galios tik 15 minučių.

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  Filmai online nemokamai (Sunday, 10 April 2016 19:47)

  Naujausi ir geriausi filmai online tik pas mus! TV laidos, serialai, animacija, filmai - nuo dokumentikos iki siaubo. Užeik ir žiurek be jokiu registracijų bei mokesčių

 • #2

  Alek (Saturday, 11 February 2017 20:32)

  atsisakyti prenumeratos stop win +37065016322

 • #3

  cleaning services in dubai marina (Monday, 04 September 2017 14:18)

  Each of our cleaning experts commence with visually examining it your rug. Then that they identify everlasting stains and provides you examination of estimated outcome. Our cleanup equipment and also the unique cleanup process will certainly ensure your current carpets are generally thoroughly cleansed.