Dalinkis Facebooke!

Susijusi nuoroda: Filmai, serialai, laidos online

 

http://www.imdb.com/ Visų laikų geriausių filmų topai. Milžiniškas filmų archyvas, ivertinimai, komentarai, treileriai, nuotraukos ir t.t. (anglu k.) ir dar labai panasus: http://www.rottentomatoes.com

http://www.moviemistakes.com/ filmuose padarytos klaidos.

http://nanocrowd.com/ nuoroda filmu megejams: cia lengvai ir greitai rasite pasiulymus paziureti panasu filma. Tiesiog paieskos langelyje irasykite megstama filma, ir websaitas jums pasiulys daug kitu panasiu filmu. Tikrai naudinga ir ne karta man pagelbejusi nuoroda.

http://listphobia.com/2008/11/12/10-most-expensive-movies/10 visų laikų pačių brangiausių filmų

http://www.notstarring.com/ įdomi svetainė filmų mėgėjams: sužinok koks aktorius buvo pakeistas viename ar kitame filme.

http://www.listentoamovie.com/index.php?Active=NewMovieList įdomu- paklausyk filmo online, šioje svetainėje saugomi filmų garso įrašai..

 

Write a comment

Comments: 2
 • #1

  Filmai online nemokamai (Sunday, 10 April 2016 19:46)

  Naujausi ir geriausi filmai online tik pas mus! TV laidos, serialai, animacija, filmai - nuo dokumentikos iki siaubo. Užeik ir žiurek be jokiu registracijų bei mokesčių

 • #2

  CRM kūrimas (Wednesday, 04 January 2017 17:57)

  CRM – klientų valdymo sistemos

  CRM tai akronimas angliškam terminui Customer Relationship Management, reiškiantis santykių su klientais valdymą. Tačiau tai ne iki galo apibrėžia šio termino reikšmę. CRM taip pat yra klientų, kaip įmonės resursų, valdymas ir efektyvus aptarnavimas. CRM sistemoje klientas tampa verslo filosofijos centru ir prie jo yra derinama įmonės veikla bei kultūra, kuri nulemia efektyvią rinkodarą, pardavimus bei paslaugų tiekimą.